ЩО ТАКЕ ПАРНИК?

Купити
30 Грудня 2019 2354

Парник – одне з найбільш поширених рішень для продуктивного вирощування рослин і захисту їх від холоду. Ціна цього пристосування, особливо, в порівнянні з теплицями, невелика, а при правильному використанні урожай можна отримати гідний.

Що являє собою парник і кому він знадобиться?

Парник – каркасна конструкція довжиною від 2 до 8 метрів. Для накриття цього вироби застосовуються матеріали з високою світлопроникністю: поліетиленова плівка, стільниковий полікарбонат, агроволокно.

У нашому каталозі представлені гранично легкі в збірці парники з дихаючого агроволокна, яке має ряд переваг:

термін служби – не менше 5 років;
здатність пропускати світло і вологу в потрібній кількості (тобто полив можна виконувати через купол; надлишку вологи всередині парника немає);
придатність для використання протягом всього року (захистить як від заморозків до – 7 * C, так і від надмірно яскравих променів сонця влітку);
можливість відмовитися від використання пестицидів і гербіцидів;
стійкість до сильних поривів вітру.
Таким чином, ви можете парник купити недорого і вирощувати екологічно чисті рослини (томати, перець, салати, зелень, редис і ін.) Для своєї родини або ж для продажу. Наші клієнти відзначають ранні врожаї навіть самих примхливих рослин!

Підходять парники і для розведення квіткової розсади (садових, кімнатних рослин).

Парники невеликих розмірів і високої якості – оптимальне рішення для тих, хто тільки пробує себе в ділі розведення рослин. Вони допоможуть переконатися в тому, що це досить просто і вигідно!

Як купити якісний парник і за якою ціною це можна зробити?

Товар високої якості за визначенням не може коштувати дешево, зате він прослужить в рази довше, ніж дешевий аналог. При цьому переплачувати теж нема чого.

Наші клієнти мають можливість придбати якісний і довговічний парник недорого, адже ми зацікавлені в тому, щоб кожен покупець залишився задоволений і рекомендував нас своїм близьким.

Відмінний спосіб заощадити на придбанні даного вироби – звернутися в наш інтернет-магазин парників. Вам не доведеться нікуди їхати особисто, при цьому ви отримаєте кваліфіковану консультацію і оперативну доставку обраного товару в зазначене місце.

Якщо ви хочете купити парник в Харкові або будь-якому іншому місті України – чекаємо вас! Крім того, в нашому асортименті є товари, які стануть в нагоді в вирощуванні рослин: крапельний полив, шланги та ін.

Замовити дзвінок
Замовити на слайдері
Замовити
Замовити товар