ЩО ТАКЕ КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ?

Купити
30 Грудня 2019 383

Для тих, хто займається розведенням рослин для себе або з метою бізнесу, питання поливу – один з найважливіших, адже саме від кількості вологи і періодичності її надходження багато в чому залежить урожай. Прогресивне і ефективне рішення цього питання – використання систем крапельного поливу.

Переваги крапельного поливу

Один з головних аргументів для тих, хто професійно займається вирощуванням рослин – значна економія часу. Різниця відчутна: або кілька годин роботи, або кілька хвилин.

При цьому в результаті крапельного поливу волога потрапляє до кореневої системи рослини і засвоюється нею, в той час як інші методики можуть призвести до опіків листя. До того ж, за допомогою цієї техніки можна організувати автоматичний полив вночі або рано вранці, по суті не беручи участь в ньому.

Крапельний полив економить і воду, оптимізуючи при цьому процес підживлення рослин мінеральними і органічними речовинами. А ще – зводить до мінімуму зростання і розмноження бур’янів і паразитів, що позбавляє від багатьох проблем з урожаєм.

На користь застосування даної системи говорить і те, що ви не будете знати проблем з тиском води і її температурою, а рослини будуть позбавлені від температурного шоку.

Крапельний полив дуже зручний на ділянках зі складним рельєфом.

Оцінять дане пристосування і квітникарі, які позбудуться від ризику при поливі збити бутони квітучих рослин.

Як можна крапельний полив купити недорого?

Вартість крапельного поливу сама по собі невисока, особливо, якщо порівнювати з тими ж спринклерами. Та й витрата води теж невеликий.

Основний спосіб економії – звернення до виробника, який має репутацію, перевірену часом. Це означає, що ваше придбання прослужить кілька років.

Ще один варіант зменшення витрат – купити крапельний полив в інтернет-магазині України, найкраще – фірмовому, який організовує доставку на вашу адресу, вам же не доведеться нікуди їхати і нічого перевозити.

А ось крапельний полив купити дешево – не найкраще рішення. Навряд чи на такий виріб буде гарантія, та й довговічність і ефективність роботи виявляться під питанням.

Крапельний полив в Україні недорого – є. Чекаємо вас в магазині крапельного поливу в Харкові (і забезпечимо доставку в усі міста України). Наші співробітники підберуть найбільш відповідний для вас комплект обладнання (в залежності від площі, яку треба поливати), розкажуть, як його встановити і пояснять всі найдрібніші деталі роботи з системою.

РЕКОМЕНДУЄМО ПОЧИТАТИ
Ефективне садівництво та рослинництво сьогодні ...
Шланг для поливу 30 Грудень
Замовити дзвінок
Замовити на слайдері
Замовити
Замовити товар