ЩО ТАКЕ ТЕПЛИЦЯ?

Купити
30 Грудня 2019 2344

Все більш популярним товаром в Україні стають теплиці. Вони затребувані як серед бізнесменів, так і серед людей, які хочуть вживати в їжу екологічно чисті продукти харчування.

Як вибрати і купити теплицю недорого?

Насамперед треба визначитися, для яких завдань необхідно виріб. Якщо мета – забезпечення корисними свіжими сезонними овочами та зеленню своєї сім’ї – то можна придбати не дуже велику міні-теплицю.

Якщо ж в планах розвиток бізнесу (з продажу свіжих або консервованих овочів, або розведення квітів і екзотичних рослин), то варто звернути увагу на більш габаритні вироби і теплицю купити, ціна якої вище, але всередині цілком можна ходити, щоб забезпечити рослинам догляд і зібрати урожай.

Дуже важливий момент при покупці теплиці – якість комплектуючих. Воно повинно бути високим. Наші клієнти відзначають, що придбані теплиці служать дійсно довго і не виходять з ладу під впливом несприятливих погодних умов.

Для виробництва теплиць ми використовуємо:

  • для каркаса: алюмінієві і профільні труби, оцинкований профіль;
  • для покриття: агроволокно, спеціальну плівку або полікарбонат.

Тому вартість теплиць – абсолютно виправдана їх довговічністю і тим, що вони дійсно дозволяють підвищити врожайність. Ще одна перевага наших теплиць – їх відповідність міжнародним нормам безпеки, підтверджене сертифікатами.

У разі, коли вам потрібні нестандартні конструкції, ми готові виготовити теплиці, ціни і розміри яких будуть відповідати саме вашим потребам. Залежно від конкретних побажань, будуть підібрані оптимальні поєднання матеріалу каркаса, кроку і кількості арок, покриття, довжини, ширини і висоти теплиці, дверей і кватирок.

При цьому ми не завищуємо вартість, адже маємо контракти з провідними виробниками комплектуючих, які дозволяють створювати теплиці за прийнятними для українського ринку цінами.

Є бажання заощадити? У цьому допоможе інтернет-магазин, адже здійснювати в ньому покупки можна, перебуваючи де завгодно, а доставка буде здійснена за вказаною вами адресою в короткі терміни. Витрати часу істотно зменшаться.

Замовляючи теплицю, будьте впевнені, що отримаєте не тільки якісний товар і гарантію на нього, а й консультації професіоналів, а також зможете придбати супутні товари: крапельний полив, парники, шланги та ін.

Якщо ви хочете купити теплицю в Україні від виробника – чекаємо вас!

РЕКОМЕНДУЄМО ПОЧИТАТИ
Один з важливих питань для тих, хто займається ...
Агроволокно 30 Грудень
Замовити дзвінок
Замовити на слайдері
Замовити
Замовити товар